.

.

Cqlights Работ Товар Лагер за Ford Работ 2007-2014 Багажникот Лагер Фах Тешки Гума Задна Товар Областа Мат Водоотпорен Заштитник Кат Мат Црна

Cqlights Работ Товар Лагер за Ford Работ 2007-2014 Багажникот Лагер Фах Тешки Гума Задна Товар Областа Мат Водоотпорен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИРАН - карго мат за 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Ford Работ Багажникот фах лагер ,Сите Временски Товар лагер опфаќа зад 2 ред седишта.Возилото тепих заштита со мала густина прецизно обликувани материјал кој обезбедува floorboard покриеност,според автомобил багажникот големина дизајн,100% одговара на вашиот автомобил и не треба да се намали,го Заштитите вашиот товар област.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ И НЕ-ТОКСИЧНИ - Карго душеци е направен од високо-квалитет TPO материјални,не-токсични и без мирис,нека ви е д вашето семејство останете здрави во внатрешноста на автомобилот,Врвот на линијата дамка отпорни на сите временски услови издржливост, што дава вашиот ентериер од прва класа изглед.НУЛА ОТПОР - Силна флексибилност на багажникот кат мат,виткање не е лесно да се скрши,водоотпорни и отпорни на нечистотија,Обичај се вклопуваат и прецизност на мат штити вашиот кат со запирање на spills и секаков друг хаос благодарение на облоги зголеми и зајакне усна,со заштита на багажникот перница,вие не мора да се грижите за багаж ќе нула или валкан автомобил.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ - Не е вода задржување дизајн на работ на багажникот перница,кои ефикасно ја спречува отпадни води од тече во автомобил.Без да се грижиш за матен чевли или храна за правење на вашиот автомобил валкани!Водоотпорен душеци може да се печете со вода директно, кој е полесно да се грижи за.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - го извади на пакетот и падна во задниот дел на вашиот автомобил - Done.Тоа беше буквално се така едноставни.Ве молиме дајте му на вашиот автомобил некои заштита.Ние ви гарантираме 100% задоволство.ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.компатибилен со Ford Работ 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 товар liner A одличен начин да се обезбеди целосна багажникот - карго областа на заштита.На покрена усна да се задржи spills, нечистотија и маснотии исклучување на вашето возило внатрешни работи, заштита на вашиот carpeting од нормална употреба и абење.На текстура заврши која помага да се задржи товар од менувањето, и е совршена за влечни само за ништо од градинарство набавки за градежни материјали на семејството милениче.Може да им помогне одржите вашиот задните трупот чисти и neat Reasons да се избере Cqlights : Далеку повеќе прифатлива во споредба со другите брендови.Лесно installation Take надвор од пакетот и падна во задниот дел на вашиот автомобил - Done.Тоа беше буквално се така едноставни.Скроени item Design според оригиналното возило radian, совршено се вклопуваат неговото тело.Носат-resisting The материјал е тешка, Изработени од Гума и Полиестер,добар материјал и модерен дизајн.Waterproof Waterproofing, добра заштита за spills и влажни објект.Лесно cleaning Easy за чистење, само посипете ги со сапун и исплакнете со вода.Answer : ___________________________ Note : лагер, може да се збрчкана (здиплен во средината), во текот на пакување и испорака, но тоа е лесно да се реши.Може да се стави тоа во сонцето за десетици минути или употреба на фен (загрева до максимум) да се загрее и притиснете на браздата позиција на лагер, на набори наскоро ќе исчезнат, или можете да ја оставите на лагер станот за неколку дена, да се врати на својата првобитна форма.

Особините

Купувачите избираат и