.

.

Единство Автомобилската 2-11580-001 Пред 2 Тркала Заврши Кочење Собранието Комплет 2007-2013 Chevrolet Silverado

Единство Автомобилската 2-11580-001 Пред 2 Тркала Заврши Кочење Собранието Комплет 2007-2013 Chevrolet Silverado

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оригинална опрема стил замена Кочење Собранието Прецизност Наменета за Директна Одговара и за Враќање на Фабричките Возење Висина.Preassembled Суспензија Кочење Собранието Вклучувајќи Врвот на Планината, Имајќи Плоча, Браник, Изолатори и Серпентина Пролет.Се направи една Кавга без Поправка со Сите Нови Компоненти и се Елиминира Потребата за Специјализирани Алатки.Заменете Двете Страни За Најдобри Резултати.Единство автомобилската има над 50 години искуство за производство на резервни делови во автомобилската индустрија.Компанијата понуди супериорен квалитет, специјализирана во изработка на цврста авто делови, кои го издржат тестот на времето.Со вистинско разбирање на нивните пазар тие станаа индустриски лидер во иновативност на резервни суспензија.Единство автомобилската испорачува врвот на линијата квалитет суспензија делови направени за да се осигура непроблематична за инсталација и долготрајна сигурност.Единство заврши кочење собранија дозволи за кавга-бесплатно поправка со сите нови компоненти и ја елиминира потребата за специјализирани алатки.Preassembled суспензија кочење собранија вклучуваат врвот на планината, имајќи плоча, браник, изолатори и серпентина пролет.Вклучува (2) Целосна Кочење Собранија.Производ Компатибилност : 2007-2013 Chevrolet Silverado 1500, 2007-2013 GMC Сиера 1500.

Особините

Купувачите избираат и