.

.

5D Целосна Вежба Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Деца DIY Знаме и Орел Гем Уметнички Занает Боја со Круг Дијаманти за Дома Ѕид Оркестарот(13.7x17.7inch/35x45cm)

5D Целосна Вежба Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Деца DIY Знаме и Орел Гем Уметнички Занает Боја со Круг Дијаманти

DEN 1588.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

????ДИЈАМАНТ СЛИКА : Боја Со Дијаманти,слика Од Броеви за Возрасни и деца,Гем Сликарство Комплет,Како Овие се на Своите Имиња.Врз основа На Истиот Концепт Како Мозаици И Боја-по-броеви, Слично како Со Крстот Бод, Но Поедноставно Од Тоа. ????Лесно се препознаваат симболи:За слични бои, ние користиме различни симболи и графички да се дефинираат моделите, и не постои ситуација каде симболи и бои не може да се разликуваат.Тоа е лесно да се доживее нашите дијамант сликарство без потреба за светлината одборот да го осветлат.Може да се однесува на Слика 2. ????HD ПЛАТНО : Многу Дијамант Сликарство Колекции се печатени во ниска резолуција и квалитет изгледаат нејасни.FFPYBNYX уметнички дела се отпечатени во висока дефиниција и изгледа фантастично!Нашите симболи се полесно да се чита и графика изгледа подобро од останатите и ќе обезбеди поголема слика област. ????ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО КОЛЕКЦИИ : Нашата дијамант сликарство колекции за возрасни, вклучува сè што ви треба за да започнете со вашиот најнов ремек-дело!Нашите Сликарство Колекции се 100% ЦЕЛОСНА ВЕЖБА, што значи целата платно е покриен со дијаманти!Ние обезбедуваме 30% повеќе дијаманти доволно за вас.се однесуваат на Слика 6. ????По-продажбата на услугата:Ако примите производ со проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.Ние се фокусира на дизајн на производот и квалитет, и да се грижи повеќе за вашиот производ искуство.За повеќе информации за производот избори, ве молиме посетете [SWINKCOOL] Продавница Центар.

Особините

Купувачите избираат и