.

.

Искрени Компанија Нежно Негување Шампон & Тело Измијте Се, Сладок Бадем, 10 Fl Мл

Искрени Компанија Нежно Негување Шампон & Тело Измијте Се, Сладок Бадем, 10 Fl Мл

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 Во 1 формула : ова Сите Во Едно бебе шампон Тело Измијте се дизајнирани да се направи родителите животи полесно.Ова бебе се мијат е сè што ви треба за секојдневно капење рутини.Тоа кожата, нежно ја смирува и ја храни бебиња' кожата и косата, без текот на сушењето.Нежна, блага, s природната влажност на рамнотежа.Направени со маслиново масло, шеј, јојоба и шафран масла за да се остави чувство на кожата многу меки и никогаш не мрсна.

Особините

Купувачите избираат и