.

.

Списанието се Печати Ад: 1972 Плимут Road Runner, Barracuda, Duster 340, Сателитска, Cuda,Брз Транзитен Систем и Пријатели. Доаѓа Низ

Списанието се Печати Ад: 1972 Плимут Road Runner, Barracuda, Duster 340, Сателитска, Cuda,Брз Транзитен Систем и Пријатели.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убава Оригинални 2-страница гроздобер боја Реклама од списание.Големина на страница околу 16 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.Изборот рекламирање; Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1972, Плимут Поделба, Chrysler Корп Убава Оригинални 2-страница гроздобер боја Реклама од списание.Не постер или препечатуваат.Приближно 11 x 16 инчи.Исто така, вклучува 4-страница Barracuda "Патот Тест" од 1972 година на прашањето на Патот & Песна со 1-страница резултатите од тестот & спецификации табелата.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.

Особините

Купувачите избираат и