.

.

Kalolary 200pcs Наводнување Фитинзи за Полнење, Наводнување капка по капка Бодликава Конектори за 1/4-Инчен Цевки Цвет Тенџере Зеленчукова Градина Тревник Вода Црево Irrigatin

Kalolary 200pcs Наводнување Фитинзи за Полнење, Наводнување капка по капка Бодликава Конектори за 1/4-Инчен Цевки Цвет

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

❀ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА:200-парчиња наводнување фитинзи комплет вклучува врска : 80 x директно barbs,60 x цевка tees , 20 x лактите фитинзи, 20 x крајот приклучокот, а 20 x 4-начин спојка.Во пресрет на сите потреби на наводнување делови. ❀ДОЛГОТРАЈНИ : Направен од висок квалитет на инженеринг пластика, издржливи, силни, отпорни на вода за да се осигура долг живот.Бидете сигурни дека ќе се стави на поврзани дел во 70~80°вода за 10seconds пред монтажа.По тоа cools одредување на цевката ќе остане цврста. ❀ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Користете ги овие трајни наводнување фитинзи за да го поврзете вашиот 1/4 инчи наводнување капка по капка цевки.Заштедите време и пари за купување сè што ви треба одеднаш.Лесна инсталација со овој сет од основните компоненти за изградба на одржување-бесплатен капе систем. ❀ПОГОДНОСТ : да ги Користите овие трајни наводнување фитинзи за да го поврзете вашиот 1/4 инчи наводнување капка по капка цевки.Заштедите време и пари за купување сè што ви треба одеднаш.Отпочне вашиот наводнување капка по капка систем за инсталација со овој сет од основните компоненти за изградба на одржување-бесплатен капе систем. ❀Поле НА ПРИМЕНА : Идеален за употреба со покрена градина кревети, станбени, фарма, на тревникот,стакленички градинарство и земјоделски наводнување апликации.Имајте екстра делови од голема корист за наводнување на поправка или експанзија.

Особините

Купувачите избираат и