.

.

Виртуелна Електронски Дигитални Милениче Keychain Игра, ULemeili Носталгични Keyring Електронски Играчки,Ретро Рачни Интерактивни Миленичиња Игра Машина за Момчиња и Девојч

Виртуелна Електронски Дигитални Милениче Keychain Игра, ULemeili Носталгични Keyring Електронски Играчки,Ретро Рачни Интерактивни

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔Виртуелен миленичиња keyring : ќе имаат свој милениче, кои треба да бидат згрижени, банката на федерални резерви, изучува, играше, и така натаму секој ден, ова ќе направи да се организираат и да се направат вашиот слободното време повеќе ги исполнуваат и интересни. ✔Големина опис : ова домашно милениче keychain игра е многу мал, големината е само 4x5cm, можете да го носат било каде во било кое време, 4 различни бои и форми може да ги споделите и вашите пријатели заедно да се доживее забава на чување на домашни миленичиња. ✔Лесно да се работи : има 4 копчиња, ресетирање, одберете, да одлучи, и да се откажете на секој електронски дигитални миленици keychain, со хартија спецификација, едноставна операција, го прави лесно за вас да се започне. ✔Убаво обука : за младите момчиња и девојки, оваа игра ќе ве научи од нив да се трошат време и енергија за грижа на animatronic животно, тоа е прекрасно искуство пред всушност да се грижи за помлад брат или вистински милениче. ✔Широк usages : овие виртуелна игра миленичиња keychains се погодни за роденден подароци, училиште училница награди, карневал награди, piñata пополнување, Божиќ порибување пополнување, подарок торба пополнување, минијатурни новина играчки, Велигден јајце пополнување, ноќта на Вештерките партија подароци, итн.Боја : Розова.

Особините

Купувачите избираат и