.

.

б.тен Само Tanner Бронзирање Тен Вода - Само Делува Природно - Sunless Tanner Збогатен Со Кокос Вода & Витамин Е, 6.7 fl мл

б.тен Само Tanner Бронзирање Тен Вода - Само Делува Природно - Sunless Tanner Збогатен Со Кокос Вода & Витамин Е, 6.7 fl

DEN 239.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

тен па добро тоа е дури и подобро отколку на вистинска работа.јас сум совршен за секој гледа за потемна тен дека нема да трансферот на облека или листови.јас сум спакувани полн со природно добиени од кокосова вода и витамин е за да се направи вашата кожа пее. 1 час развој на време, ја напуштат за 4+ часа за потемна резултати.јас сум 100% вегетаријанци, бесплатно на nasties како parabens и јас сакам животни, така сум 100% без суровост.

Особините

Купувачите избираат и