.

.

Resilia - Црна Пластика Кат Тркач/Заштитник - Врежана Дијамант Плоча Модел, (27 Инчи, Широк x 6 Метри)

Resilia - Црна Пластика Кат Тркач/Заштитник - Врежана Дијамант Плоча Модел, (27 Инчи, Широк x 6 Метри)

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ШТИТИ HARDFLOORS : Заштита на површини од dings, гребнатини, носат и spills.ИЗГЛЕДА КАКО ДИЈАМАНТ ПЛОЧА : Врежана дијамант плоча модел обезбедува влечење за да се спречи лизга и објекти од лизгање и изгледа како вистински метал sheeting, не се наменети за употреба во текот тепих.НАМАЛУВАЊА ЛЕСНО : Лесно се сече со ножици или алатка нож за да креирате сопствени големина за вашата потребите на проектот.ЕКОЛОШКИ : Тешки, рециклирани, phthalate слободни, еко-пријателски, флексибилни ПВЦ винил - не содржи Држач 65 регулирани загадувачи.Произведено ВО САД : Семејство во сопственост, управувана и направено целосно во САД.Доволно силна за да го одржи возилото движење и паркинг.Издржливост на нафта и хемиски spills.Ја подобрува безбедноста со лизга отпор.Чистењето е лесно.Жлеб или текстура модели помош во течни и нечистотија channeling.Resilia дијамант-плоча душеци се натоварени со клучните карактеристики кои ги прават да се најдобар избор за подот или shelving душеци.Доволно силна за да го одржи возилото движење и parking Endurance да нафта и хемиски spills Improves безбедност со лизга resistance Cleaning е easy Grooved или текстура модели помош во течни и нечистотија channeling.Постојат некои работи кои што треба да се стори тоа може да го оштети подни и ѕидни површини.Со овие душеци лесно можете да ги преместите каде што треба и да каже збогум на штета.Друга голема работа за овие душеци е дека тие се многу лесен за чистење, како и.Без создавање на многу хаос, ќе можете брзо да се движат на нив и да ги однесе надвор за брзо се мијат.

Особините

Купувачите избираат и