.

.

Бивол Игри - Живописни Колекција - Боја Предизвик - 300 Голем Дел Сложувалка

Бивол Игри - Живописни Колекција - Боја Предизвик - 300 Голем Дел Сложувалка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

300 голем дел сложувалка.Заврши големина е 21.25 x 15 инчи.Бонус постер вклучени за да им помогне во решавање.Произведени од премиум квалитет на материјалите.Направен во САД.Ова 300-голем дел сложувалка од Бивол Игри' живописни колекција е само она што го името Држави, боја предизвик.Шарени блокови на purples, блуз, Жолта и црвена линија се појавува на различни висини, за да се создаде овој голем дел сложувалка дека ќе биде забавно за целото семејство.Пластичната серија вклучува голем број на светли, храбар слики од низа на уметници и фотографи од целиот Свет.

Особините

Купувачите избираат и