.

.

Коса стилист престилка везени, Коса салон smock, Фризер престилка, Коса салон престилка, Коса стилист подарок, подарок за коса стилист | Коса салон за подарок, Коса сал?

Коса стилист престилка везени, Коса салон smock, Фризер престилка, Коса салон престилка, Коса стилист подарок, подарок

DEN 718.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

✂ ПРИЛАГОДЛИВИ ПРЕСТИЛКА Една големина одговара на повеќето.Оваа престилка е великодушно долги врски, секој 35 инчи во должина.Престилка себе е 33 инчи долго и 27 инчи, широк каде што врските се пораби.На врвот на престилка каде прилагодливи вратот е пораби, е 15 инчи широка.Врските се доволно долго за да се врзуваат околу предната за некои. ✂ ДВЕ ЏЕБОВИ ДИЗАЈН за вашиот телефон, совети, бизнис картички, боби игли и други салон додатоци.Секој џеб е 7 инчи длабоко од 5 инчи, широк.Оваа престилка доаѓа со сè што ви треба!. ✂ ЛЕСНО се ГРИЖИ ТКАЕНИНА Оваа везени престилка е цврсти и издржливи.Тој е направен од премиум материјалот, па тоа е навремено отпорни но може да се пеглаат, ако е потребно.Не кајгана. ✂ ЦЕЛАТА САЛОН ЌЕ САКАМ да Купам овој персоналните престилка на големо за целиот салон или купите еден за подарок за вашиот стилист или некој посебен знаете дипломирањето козметологијата училиште.Одлично за мажи или жени. ✂ ДОДАДЕТЕ BLING НА ВАШИОТ САЛОН Овој лигавче престилка сјаат и сјае во текот на остатокот.Им даде на вашите клиенти и соработници нешто да се зборува.Додадете нешто светла и сјајна на вашиот секојдневен изглед.Оваа престилка е извезена со персоналните име.Коса стилист престилка обичај везени, Коса салон smock, Фризер престилка, Коса салон престилка, Коса стилист подарок, подарок за коса стилист Коса салон за подарок, Коса салон Престилка за Жените и Мажите - Унисекс На Place4 Print, ние ќе се фокусираме прво и основно на клиентите задоволство, тоа е зошто нашето мото е никогаш да не се решат за ништо, но најдобро.Ние работиме со врвен квалитет на материјали и производители, обезбедување на вас со еко-пријателски, органски производ која е загарантирана да го издржат тестот на времето!Зошто е овој производ за вас?Стоп за губењето на време и пари обидувајќи се да се најде совршен коса стилист подарок!Оваа престилка е идеален за секоја посебна прилика и ќе се направи оригинален начин на изразување на својата благодарност за специјални!Некои од неверојатни бенефиции на овој производ : Премиум квалитет материјал 65% Памук / 35% Полиестер Премиум квалитет везени прилагодено дизајн Нема пеглање бара Машина перат Штити облека додека обичај коса стилист престилка Голема големина 32x34 инчен Долги врски и прилагодливи вратот рака Прекрасен подарок за коса стилист, регистар, свадба, годишнина или ангажирање ДОДАДИ во КОШНИЧКА СЕГА и вие ќе падне во љубов веднаш со оваа прекрасна престилка!.

Особините

Купувачите избираат и