.

.

ЛЕЛЕ Професионални Алуминиум Козметички Шминка Воз Случај Lockable ABS Чување на Патувањето Организаторот Кутија со Фиока Коцки Црно

ЛЕЛЕ Професионални Алуминиум Козметички Шминка Воз Случај Lockable ABS Чување на Патувањето Организаторот Кутија со Фиока

DEN 1293.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Пренослив Дизајн】Професионални мали шминка случај со ergonomical рачка, builting со трајни алуминиумска рамка и засилен агли, погодно за употреба на отворено. 【Повеќе Прегради】Голем празен простор со повеќе продолжи коцки и фиока под, прави се што е во ред и уредни. 【Индивидуализира се Прилагоди】Продолжи коцки и фиока за изложба и преземање надвор козметика без rummaging преку другите и одлевање. 【Лесно да се Чисти】ABS површината за да носат-отпор, лесно да се чисти и водоотпорен, трае долго време секојдневна употреба. 【Додаде Безбедност】Брава со копчињата за заштита на вашата козметика, одлична за мобилни шминка уметници, beauticians, шминка и љубители на повеќе. - ЛЕЛЕ 14 9/16" x 7 5/16" x 9 7/16" мала големина преносни шминка случај со рачка, погодно за употреба на отворено - Повеќе прегради - голем празен простор со повеќе продолжи коцки и фиока под, што сè со цел - со можност да биде продолжен коцки и фиока за изложба и преземање надвор козметика без rummaging преку другите - ABS површината за да носат-отпор - Заклучување со копчињата за заштита на вашата козметика, одлична за мобилни шминка уметници, beauticians, шминка и љубители на повеќе.

Особините

- Material:
MDF
- Surface:
ABS
- Net Weight:
6.2 lbs (2.8 kg)
- Overall Dimension(LxWxH):
14 9/16 x 7 5/16 x 9 7/16 (37 x 18.5 x 24 cm)
Package Content:
- 1x Makeup Case :
- 2x Keys :

Купувачите избираат и