.

.

Dalom MS290 Спојки Тапан 3/8 7T за Sthil MS390 MS310 029 039 Пила Затегнувачки Маска

Dalom MS290 Спојки Тапан 3/8 7T за Sthil MS390 MS310 029 039 Пила Затегнувачки Маска

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спојката тапан затегнувачки маска ги заменува 1125 640 2000, 1125 640 2004, 1125 160 2002. Чудак Дијаметар : 10 mm, Тапан I. D : 2.985".Теренот : 3/8", Заби : 7, затегнувачки имајќи : 10x13x10. Compatiable со 029 039 MS290 310 390 MS310 MS390 Пила.Доаѓа со : 1 cluth маска, 1 cluth тапан, 1 игла кафез лого, 6 бар ореви.Компатибилен со Sthil MS290 MS310 MS390 029 039 пила Компатибилен со Sthil 1125 160 2002, 1125 640 2000, 1125 640 2004.

Особините

Купувачите избираат и