.

.

GLFERA 6-во-1 Потопување Рака Blender - 12-Брзина Corded Блендер со 500ml Храна сламен покрив, 700ml Сад, Whisk, Млеко Frother, Blender Носителот - не ' Рѓосувачки Челик Стап Мешалка за Пире Бебеш

GLFERA 6-во-1 Потопување Рака Blender - 12-Брзина Corded Блендер со 500ml Храна сламен покрив, 700ml Сад, Whisk, Млеко

DEN 1425.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Сите прилози се монтажни, може да се печете директно со вода по употреба.Машина за миење садови безбедно, BPA free. 6-во-1 Стап Blender, Вклучувајќи мешање стап, 500ml храна сламен покрив, 700ml сад, whisk, млеко frother, blender носителот, Прирачник.Ги исполнуваат повеќето од вашите потреби.Флексибилност : GLFERA Рака Блендер со 12-брзина+турбо, совршен за пире храна за бебиња на одлуки и може брзо да се вклопуваат пијалаци, млечни напивки, супи, месо.Хуманизирано Дизајн : На ергономски рачка на рачниот миксер нуди не се лизга и удобен зафат кога постојано се меша состојки. 2 Години Гаранција : 2 Години гаранција и професионални по-продажбата на тимот направи да се купи со доверба и грижете се-слободни.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, вашиот проблем ќе биде решен во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и