.

.

SCITOO автомобилската замена мотор радијатори за 2004 2005 2006 за TL 3.2 L Седан powerstroke радијатор 2773

SCITOO автомобилската замена мотор радијатори за 2004 2005 2006 за TL 3.2 L Седан powerstroke радијатор 2773

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Радијатор одговара за : 2004 2005 2006 за TL 3.2 L Седан.ОЕМ ДЕЛ БРОЈ : 2773. Функција : Прахосвам вишокот и бескорисни топлина во моторот од моторот, така што на моторот може да се одржи нормална температура работа на различни брзини или условите на возење.Работи на принцип : Користете ладен воздух за да се намали coolant температура од моторот во радијатор.Алуминиум третирани слој и Радијатор Крстот проток Стил се применува за спречување на корозија и да се обезбеди производот долговечност.Одговара на следните модел : 2004 2005 2006 за TL 3.2 L Sedan Package Вклучувајќи : 1 компјутер високо квалитетни радијатор како на сликата покажува.

Особините

Купувачите избираат и