.

.

Памук, Лен Плоштадот Фустан Комбинезони Кујна Градинарство Солидна Боја Престилка Цвет Продавница Smock

Памук, Лен Плоштадот Фустан Комбинезони Кујна Градинарство Солидна Боја Престилка Цвет Продавница Smock

DEN 311.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

90% Памук и 10% Лен.Вратоврска затворање.Големина информации : 86cm/33.8 инчен висина×108cm/42.5 инчен ширина (иста големина за биста/половината), оваа престилка може да се прилагоди во три нивоа, од страна на фиксни копчиња на грбот.Ве молиме имајте предвид дека минималната половината и биста се 80см/31.5 инчен, максималната половината и биста се 108cm/42.5 инч.Можете да ја прилагодите на копчето според вашето тело.Моделот на овие слики е 156cm/македонија (61.4 инчи висок и 44 кг/97lb, ве молиме референца тоа само.Изми памук е на високо-одделение чиста памучна ткаенина, која има breathability и визуелни ефекти од памук и лен, но го задржува мекоста на памук.Тоа има природни микро-навремено ефект и се одразува на едноставен квалитет темперамент.Тоа е длабоко сакан од Нордиските пазарот.Автентични памучен материјал, погоден за high-end кафулиња, дневна барови, дома печење, кујни, Нордиските стил, уникатен стил и добра изработка.Одличен подарок за вашата сопруга, мајка, пријателка и ќерка.

Особините

Купувачите избираат и