.

.

COOLA Органски Sunless Tanner Спреј, Само Тен Масло Магла од Argan Масло и Алое Вера, Piña Colada, 3.4 Fl Мл

COOLA Органски Sunless Tanner Спреј, Само Тен Масло Магла од Argan Масло и Алое Вера, Piña Colada, 3.4 Fl Мл

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен за сестрана тен, ова COOLA Тен Само-Тен Масло Магла е формулиран со органски состојки и погоден за сите типови на кожа.Маглата содржи навлажнувачки органски Алое Вера, природен тен actives за боја, и антиоксиданси за да се заштити кожата за сјај кој трае и до три дена.

Особините

Купувачите избираат и