.

.

Ехо Pas-225 Про-прилог Серија Извор на Енергија

Ехо Pas-225 Про-прилог Серија Извор на Енергија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 21.2 cc професионални одделение, 2-мозочен удар мотор за исклучителни перформанси.i-30 започнување на систем за намален напор почнувајќи.Ергономски, прилагодлив левата рака зафат за обичај се вклопуваат.Не се за употреба со Директно Вратило Edger, Pro Sweep, Pro Paddle, Pro Thatch, или Кревет Rederfiner прилози.Еден извор на моќ глава одговара на 12 PAS прилози со кавга-бесплатно промена-out.Моторот со Зафатнина (cc) 21.2 Carburetor (w/Чистка Пумпа) Ротари-Вентил Дијафрагмата Гориво Капацитет (fl.мл.) 14.9 Почнувајќи Систем i-30 Сува Тежина (кг)1 9.3 Должина (во) 40 на Располагање Атачменти Директно Вратило Edger Edger Стандард Тример Брзо-Loader Тример Висок вртежен момент Тример Криви Вратило Тример Brushcutter Articulating Хеџ Тример Хеџ Тример Моќ Pruner Компресор Tiller/Cultivator 3' Продолжување на Потрошувачите Гаранција 5 години Комерцијални Гаранција 2 години Гаранција за Изнајмување 90 дена 1 Извор на Енергија само ПРОИЗВОДИ КРЕВЕТ REDEFINERSBLOWERSBRUSHCUTTERSCHAIN SAWSCHIPPERS / SHREDDERSEARTH / МРАЗ AUGERSENGINE DRILLSPOWER EDGERSHEDGE TRIMMERSPOWER КАСТРАТ ПРО ПРИЛОГ SERIESPUMPSSHRED 'N' VAC SPRAYERSTILLERS / CULTIVATORSACCESSORIESTRIMMERSCATALOGS КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЕХО ПРОДАВНИЦА ЛОКАТОР КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ ЕХО во СВЕТОТ ПОДДРШКА / ПОМОШ на ТЕХНИЧКИ ДОКУМЕНТИ СИНЏИР ВИДОВ РЕЗБА ПОЛИТИКА на ПРИВАТНОСТ УСЛОВИ И правила МАПА на САЈТОТ.

Особините

Купувачите избираат и