.

.

Море Gull Осветлување 6641504-112 Mitte - 4 Светлина Островот Pendant, Полноќ Црна Заврши со чисто Стакло

Море Gull Осветлување 6641504-112 Mitte - 4 Светлина Островот Pendant, Полноќ Црна Заврши со чисто Стакло

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Крај : Полноќ Црно - Стакло : Избришете.Светилка Тип : ST19 Медиум База.Морето Gull Осветлување Mitte четири светлина линеарна лустерот во Полноќ Црна е совршен начин за да се постигне саканиот мода или функционални потреби во вашиот дом.Вклучени во декоративни Mitte колекција 4 ST19 Средни 75 вати светилки чисто стакло нијанси Традиционалните железо форми и секојдневен стил на располагање во една заврши Влажна Оценет.Соба Стил : Трпезарија/Влез Соба/Ходникот/Кујна / Жица Боја : Црна / Нема.на Прачки : 10 / Крошна се Вклучени : Да / Сенка Вклучени : Да / Крошна Дијаметар : 4.88 x 15 x 1 / Род Должина(s) : 12.00.

Особините

Купувачите избираат и