.

.

Success4Sport Преносни АА Батерија Патување Полначот Работи за Garmin SafeNav и Итни Ре-Полнач со LED Светло! (Зема 2 АА Батерии,USB-C) [Бела]

Success4Sport Преносни АА Батерија Патување Полначот Работи за Garmin SafeNav и Итни Ре-Полнач со LED Светло! (Зема 2 АА

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

⚡[СЛИМ & КОМПАКТЕН] Совршен за патување и работа од далечина.Неговиот ергономски дизајн го прави тоа удобно да го држите во рака.Пријави таблети, телефони, smartwatches, Bluetooth слушалки и повеќе.LED СВЕТЛО ви дава екстра дека безбедноста ниво.!. ⚡[СИГУРЕН!] Значителен преносни и avaialble насекаде постојат АА батерии ви дава енергија кога ви е потребна!Може да се наплатат повеќето паметни телефони & таблети со користење на постоечкиот кабел или оригинални кабел, додека, исто така, certifed да работат Работи за Дела за вашиот Garmin Safe Nav. ⚡[ИНТЕЛИГЕНТНИ] Интелигентни Полнење Технологија : USB порта доаѓа со вграден(5 V/3А) Bi-Directional полнење технологија(5 V/3А), поддржува специфични полнење протоколи.USB-порта изградена-во интелигентни идентификација технологија, компатибилен со било USB кабел можете да имате на друг начин. ⚡[ТЕНОК ОДГОВАРА] Тенок фитинг & Анти Лизга : Овие преносни итни банки се вклопуваат речиси насекаде и се најсветлите на пазарот.На dureble ABS Пластика Случај гарантира дека нашите батеријата банка внимателно управува и recharges Работи за вашиот телефон. ⚡[СЕРТИФИКАЦИЈА ГАРАНТИРА] Обезбедување на Квалитет & Уверение Безбеден како АА батерии кои се користат во овој придржуваат до највисоките безбедност и стандарди за квалитет.Доаѓа со вграден-во NTC кој обезбедува мулти-заштита за да се обезбеди целосна сигурност за вас и да Работи за вашите уреди.(overcharge заштита, undercharge заштита, кратки-коло заштита, во текот температура заштита).

Особините

Купувачите избираат и