.

.

3000 Парчиња Стандард за Означување сврзувачки елементи, Стандард за Означување Barbs Прилози се Погодни за Стандард Ознака Уреди, Пластични Редовни Облека, Облека Цен

3000 Парчиња Стандард за Означување сврзувачки елементи, Стандард за Означување Barbs Прилози се Погодни за Стандард Ознака

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Количина и големина : ќе добиете 3000 парчиња на тагирање сврзувачки елементи во 2 различни големини, вклучувајќи 1500 парчиња 1 инчен/ 2.5 cm тагирање сврзувачки елементи и 1500 парчиња 3 инчи/ 7.5 cm тагирање сврзувачки елементи, 50 парчиња по клип. 2 Големини : 1-инчен пластични тагирање fastener е погодна за чорапи, крпи, гаќи; 3-инчи пластични тагирање fastener е погодна за возрасни облека; Можете да изберете во зависност од вашите потреби; Нејзините поголеми гребло крајот може да се осигурате дека нема да дојде назад низ дупка откако се применува.Сигурен квалитет : текстил означување fastener има агол-доказ дизајн за да се спречи притискање, кој е лесен и брз; На трајни пластични тагови кои се дизајнирани за употреба во сите светлина, средни и тешки тежина ткаенини; работи Само со стандард за означување уреди; Тие нема да работат со парична казна означување уреди.Лесен за користење : цената тагирање fastener е ефикасна, која е неопходна алатка за пакување и означување; Тоа е лесно да се отстрани од мека крпа, без оштетување на алиштата; Чисти се сече коси парчиња прилози чисто и рамномерно, и во голема мера го намалува притискање како и врвката за околу рака и стрес.Широк апликации : текстил означување barb е лесно да се етикета и цената на облека, текстил, торби, чадори, погоден за производителите, малите бизниси, бутици, продавници за облека, ентони пазарите, продавниците за храна и повеќе.Функција : се Применува за : текстил означување barbs се широко применети во производители, малите бизниси, бутици, продавници за облека, ентони пазарите, продавниците за храна и повеќе.Погоден за облека, текстил, торби, чадори, итн. 2 Големини за различни употреба : 1-инчен пластични тагирање fastener е погодна за чорапи, крпи, гаќи.На 3-инчи пластични тагирање fastener е погодна за возрасни облека.Карактеристики : Материјал : пластични Големина : прибл. 1 инчен/ 2.5 cm, 3 инчи/ 7.5 cm Боја : бела Количина : 3000 парчиња Пакетот вклучува : 1500 x Тагирање сврзувачки елементи во 1 инчен 1500 x Тагирање сврзувачки елементи во 3 инчен Топло напомена : ве Молиме овозможи мала грешка во големината поради прирачник за мерење.

Особините

Купувачите избираат и