.

.

Двојно се Прошири Маскара Течни Lash Екстензии Маскара за Жените Козметика Црна Волумен и Должина Водоотпорен Lash Рај Маскара Обемниот Mascaras Јасно за Трепки Природно ?

Двојно се Прошири Маскара Течни Lash Екстензии Маскара за Жените Козметика Црна Волумен и Должина Водоотпорен Lash Рај

DEN 142.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двоен-на чело 2 ВО 1 EYELINER кокосово масло е препорачливо.Контактирате за ако имате било какви прашања.Како и со сите козметика, мала кожни patch тест се препорачува пред да го користите.Непречено и крем на маскара без clumping, flaking, или сушење,.креирање на атрактивна и беспрекорна трепките со само една единствена апликација.Едноставно отстранување на крајот на денот со вашите омилени шминка смена.Автоматски контролирани дизајн со eyeliner пенкало совет, супер мек и флексибилен, лесен за боја, може да се лизга на непречено без да се премногу мастило на вашиот eyelid.Вие едноставно можете да го измиете на крајот на денот со топла вода или со вашите омилени шминка смена или чистење.

Особините

Купувачите избираат и