.

.

Вежба Отпор Бендови - Градите Проширување Фитнес Бендови - се Протега на Јога се Повлече Јаже со Удобноста Рачки - Тренингот Еластична се Повлече Јаже за Салата, Црн?

Вежба Отпор Бендови - Градите Проширување Фитнес Бендови - се Протега на Јога се Повлече Јаже со Удобноста Рачки - Тренингот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Еластична бенд направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал, мека и еластична, обезбедува доволно спортски поддршка за време на вежбање, издржлив, лесен за носење, удобно да го користите, и може да се користи најчесто за долго време.СПОРТСКИ ЗАФАТ : се Опремени со 2 фирма рачки, континуирано и удобно искуство за време на вежби, изработка на отпор бенд обука полесно и за мажите и жените, овозможување на повеќе видови на вежби.ФИТНЕС SHAPING : долготрајната употреба на еластична drawstrings може да се подобрат телото крива и за обука со разни движења може да ја зајакне телото и вежбање core сила.Подобрување на вашата привлечност од сите аспекти.ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ : спортски водат јаже е мал во големина, лесен во тежина, лесно за чување и го носат, и може да се користи во секое време и секаде, без разлика дали тоа е се користат дома или со roommates за време на патувањето, лесен-за-продавница функција може да направи вашата вежба повеќе погодно.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Фитнес повлече јаже, добар фитнес ефект, што се користи за јога, Пилатес, истегнување, итн., може да се користи во салата, канцеларија или дома.Функција : 1. Одлична ПВЦ : Еластичен појас направени на квалитетот на ПВЦ материјал, мека и еластична, трајно и преносливо, што е удобно за вас да ги користите. 2. 2 Рачки : Дојде со 2 рачки за континуирано удобност за време на вежба, што го прави отпор бенд обука полесно и за мажите и жените. 3. Компактна Големина : Вежба за истегнување јаже е мал во големина и лесен во тежина, која може лесно да се продавница и да се носат за користење во секое време и насекаде. 4. Телото Обликување : долготрајната употреба еластична се повлече јаже може да се подобрат кривата на човечкото тело, употреба со рамнотежата топка за координација на обука. 5. Широко се Користи : Тренингот се повлече јаже со добар фитнес ефект, што се користи за јога, Пилатес, истегнување, итн., кој работи добро во салата, канцеларијата или дома.Спецификација : Предмет Тип : Тренингот се Повлече Јаже Материјал : ПВЦ Должина : Околу. 147cm / 57.87 во Пакет Листа : 1 x Тренингот се Повлече Јаже Забелешка : ве Молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Item Type:
Workout Pull Rope
Material:
PVC
Length:
Approx. 147cm / 57.87in
Package List:
1 x Workout Pull Rope :
Note:
Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Купувачите избираат и