.

.

Мартини Очила Сет од 12, Трајни, Обновливи & Тешко Пластични Мартини Очила, Drinkware Сет за Бар, Партии, Мартини Чаша 10 Унца, BPA Free, Затворен и Отворен Користи За Коктели (Зе

Мартини Очила Сет од 12, Трајни, Обновливи & Тешко Пластични Мартини Очила, Drinkware Сет за Бар, Партии, Мартини Чаша

DEN 1284.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Елегантен и стилски, statuesque.Овој Сет од 12 мартини очила го прави совршен подарок за сеќавање животот е голема прилики - ангажирање забави, свадби, годишнини.Да понудат на своите најблиски, а единствен подарок што ќе донесе многу елеганција до нивниот дом.АТРАКТИВЕН НАЧИН ДА им СЛУЖИ на ВАШИОТ ПИЈАЛОЦИ : Оние јасно drinkware изгледаат многу убаво кога ќе им служат на вашите пијалоци кои можат да се применат во широк спектар на места, како што се куќи, хотели, ресторани, барови, итн., и, исто така може да бидат послужени за роденден партии, празник партии, свечености, свадби и повеќе.НЕРАСКИНЛИВА ПЛАСТИЧНИ : Направен од тешко се скрши-отпорна пластика, идеални за внатрешна или надворешна пијалаци услуга, без грижи на скршеното стакло.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Drinkware сет за барови и партии, оваа чаша може да се одржи до 10 унци, што е доволно за вас да се користи, и тоа не е премногу голема, па ќе може да се стави во фиока кога не ви треба, или може да се стави тоа во вашата торба кога ќе сакаат да одат надвор. 0% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Вие сте заштитени со нашите 100% Без Прашања Праша Гарантираат за или замена или рефундирање.Ние сакаме нашите клиенти, кој е зошто ние се грижиме за само ставање надвор висок квалитет на производи кои ги задоволуваат вашите потреби. 12 Мартини кристално јасно првенство по ред, овие чаши се погодни за одржување на вино, виски, шампањ или друг пијалок, исто така, може да се користат како садови во коктел забави, излети, свадби, банкети, семејни вечери, празнична вечери, десерт продавници, и така натаму.Тие се идеални за внатрешна и надворешна користи.Големина : 10 унци.

Особините

Купувачите избираат и