.

.

LoveinDIY 2 парчиња 8мм Еластична Bungee Кабелот Морски Одделение Шок Јаже Водат Бенд Вратоврска Надолу 10m

LoveinDIY 2 парчиња 8мм Еластична Bungee Кабелот Морски Одделение Шок Јаже Водат Бенд Вратоврска Надолу 10m

DEN 935.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет премиум еластични и флексибилни гума латекс core опфатени со полиестер.Лесен, силен, носат-отпорни и долготрајни.Погоден за на покрив полици, приколки, земјата листови, церада, чамци, кајаци, каравани, DIY, и многу други општа употреба.Висока јачина на пауза и голема УВ отпор.Едноставен за инсталација и употреба.Опис : - Лесен, силен, носат-отпорни и долготрајни - Висока јачина на пауза и голема УВ отпор - Висок квалитет премиум еластични и флексибилни гума латекс core опфатени со полиестер - Лесен за инсталирање и употреба - Погоден за на покрив полици, приколки, земјата листови, церада, чамци, кајаци, каравани, DIY, и многу други општи use Specification : - Материјал : Гума латекс core + полиестер - Дијаметар : Прибл. 0.31 инчен/8 mm Боја : Црна - Должина на : Прибл. 33 ft/10 m Package Вклучува : 2 Парчиња Шок Cords Note : Шок кабелот само, на ролна ролери прикажани на сликата не е вклучена.Ве молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Особините

Купувачите избираат и