.

.

harayaa 2 парчиња Pompom Лента Applique Закрпи Скратува за Шиење DIY Занаети

harayaa 2 парчиња Pompom Лента Applique Закрпи Скратува за Шиење DIY Занаети

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Од Дворот.Уникатен дизајн може да ви помогне да се направи посебен и персоналните занаети проекти.Совршен за шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси, свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн.Сосема нов и висок квалитет;.Парична казна изработка,убава и во деликатес;.Опис : - Сосема нов и висок квалитет; - парична Казна изработка,убава и во деликатес; - Уникатен дизајн може да ви помогне да се направи посебен и персоналните занаети проекти. - Совршени за шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси, свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн.Спецификација : - Материјал : Жакард - Големина : 1 Двор Секој / 0.91 Meters Package Вклучува : 2 Парчиња Tassel Дополнителните Украси Ribbon Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Особините

Купувачите избираат и