.

.

Bunny Кадифен,Симпатична Препарирани Животни Симпатична Зајакот Мека Перница Велигденски Украс Подароци,Темно Жолта

Bunny Кадифен,Симпатична Препарирани Животни Симпатична Зајакот Мека Перница Велигденски Украс Подароци,Темно Жолта

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Висок квалитет на кадифен материјал, внатрешниот PP памук додатен, одлична изработка. 2. Тоа не содржат било тешко делови и нема да предизвика потенцијална штета. 3. По кроењето фино третман и деликатна крои процес, кукла играчка не е лесно да се изгуби темата и многу издржливи. 4. Се водат супер мека ткаенина, исполнет со мека надолу памук.Не се плаши од истегнување, не се плаши од цедење, мазна и удобно на допир, кожата-friendly и меки. 5. Мека кадифен е совршен за цедење и милување!Оваа совршена спиење пријател ќе им помогне на вашиот малку еден падне брзо заспивање!.

Особините

Купувачите избираат и