.

.

Tangyongjiao Видиме Замена на Делови Сензор за Отпечатоци Flex Кабел за полнење за Motorola Мото Плус G5

Tangyongjiao Видиме Замена на Делови Сензор за Отпечатоци Flex Кабел за полнење за Motorola Мото Плус G5

DEN 2289.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Одличен Квалитет] 100% сосема нова фабрика, направени од високо-квалитетни материјали, цврсти и издржливи. [Видиме Замена Додатоци] Замени старите и оштетени мобилен телефон додатоци со нови, заштеда на време и пари. [По-продажбата на Гаранција] Ако имате било производ или логистички проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш да се решат.Видиме Замена на Делови Сензор за Отпечатоци Flex Кабел за полнење за Motorola Мото G5 Плус. 1. Сензор за отпечатоци flex кабел за полнење за Motorola Мото G5 Плус. 2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Особините

Купувачите избираат и