.

.

Qingxiao Аниме Cosplay Зголеми Нето Перики со Удира Високи-Температура Отпорни Влакна Црвено Долго Curlly Брановидна Коса

Qingxiao Аниме Cosplay Зголеми Нето Перики со Удира Високи-Температура Отпорни Влакна Црвено Долго Curlly Брановидна

DEN 1724.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вашата коса е вашиот крунисување слава, и може да се трансформира вашиот фенси облека изглед, па подобрување на вашата облека со перика да се совпаѓаат.Прекрасен подарок за вашиот партнер на пријател да го пробате различни фризура.Материјал : Свиленкаста, со висока температура свила материјал, удобно и да дише.Прилагодлив : големината е прилагодлив, и без игли или лента треба да се бара, Таа треба да одговара на повеќето луѓе е глави.Лесно да се Мијат : објектот е лесно да се мијат и се грижи за со користење на малку благ шампон во ладна вода.Добредојдовте на нашата продавница и да ви посакам среќен шопинг!Како да се исчисти : 1.Четка перика со широк-заб чешел.2.Додадете малку шампон во студена вода.Swish на перика нежно во вода до перика е заситен и да се впие за околу 15 мин.3.Бришење на вода и користете чиста кул вода да се измијат со перика неколку пати.4.Нежно ставете вода надвор од перика.Се шири перика на сува крпа и оставете го во вентилирани област да се исуши преку ноќ.Производ details Color : Red Wig фризура : Долга Права Hair Material : 100% Високи-Температура Отпорни Fiber Using : за Cosplay, Филмот, Театарот, Партија, Carneval, ноќта на Вештерките, Дневни..Прашува : 1. Производот се зема во вид и можат да имаат благо боја разлика.2. На производот ќе биде предаден во рок од 10-20 дена и може да се врати во рок од 30 дена.● Добредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница има многу стилови.Можете да одат до продавница за да пребарувате, вашата поддршка е нашата најголема мотивација.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ви посакувам среќен шопинг!Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и