.

.

мачка дрво за Внатрешна Мачки 34.6-63.8 Инчи Борови Одбор Мачка Кули Мачка Condo со Платформа Мачка Куќа и си ја почеша Мислења PC Лулка за Големи Мачки се Игра Куќа Забавна

мачка дрво за Внатрешна Мачки 34.6-63.8 Инчи Борови Одбор Мачка Кули Мачка Condo со Платформа Мачка Куќа и си ја почеша

DEN 2164.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Мачка дрво цел : 34.6",40.6",47.2"и 63.8"мачка дрво ќе им даде на вашиот кат простор сосема на свој.Пространа стан овозможува удобно место за вашата мачка да ги одложите.На сисал гребење бар ги исполнува мачка различни гребење навики и ги зачувува вашите мебел. ★Гребење и качување : пол на оваа мачка дрво е опкружено со twine,и мачките може да дробење на нивните канџи на гребење пол.Тоа исто така може да им помогне на маче да се искачи на повисока висина. ★Здрав и безбеден : Ова е мачка дрво со стабилна структура.Мачката ќе не врвот над кога играте,па тоа е безбеден и сигурен. ★Лесно да се соберат : Сите хардверски и алатки на мачка дрво се вклучени.Ако имате било какви прашања во врска со нашата мачка кула,ве молиме слободно контактирајте со нас!.Без да оди надвор,вашата мачка исто така, може да уживате и опуштање во мачка дрво.Нека вашата мачка спијат во удобни мачка гнездо,нула,се искачи,и да игра на гребење род опфатени со коноп јаже.Спецификации : *Материјал : Коноп јаже,борови густина одбор,PC*Големина На : : 60*40*103 cm /23.6*15.7*40.6 in B : 60*40*88 cm /23.6*15.7*34.6 in C : 60*40*120 cm /23.6*15.7*47.2 in D : 60*40*162 cm /23.6*15.7*63.8 во*Тежина : A : 22.0 lbs (10 кг) B : 22.0 lbs (10 кг) C : 34.2 lbs (15.5 кг) D : 41.9 lbs (19 kg)Пакет Содржина : *1 x Мачка Дрво◆Топло совети : *Поради прирачник за мерење,грешка е 0.1-0.8 cm(0.03-0.3 инчен),молиме обратете се на вистинската големина.*Место на мачка стебло на рамни подни против ѕид.*Избегнувајте ставаат во влажна средина.*Децата се забранети од качување и играње на тоа.◆Сервисот : *Ние нудиме 100% враќање на Пари или Размена ако производот има било кој квалитет на прашања,може да се купи со доверба.*Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот,ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.Ви благодариме за добра комуникација!*Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа,а времето за испорака е 7-20 дена.

Особините

Купувачите избираат и