.

.

ACCL ТВ Таванот Планината за 37~80 Fullmotion w/ 62.1 Рака 707~1577mm, Тешки-Должност, Max 600x400mm, Pack 2

ACCL ТВ Таванот Планината за 37~80 Fullmotion w/ 62.1 Рака 707~1577mm, Тешки-Должност, Max 600x400mm, Pack 2

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа точка е од нашиот Бренд "ACCL" ние ви нуди ТВ Таванот Планината за 37~80" Fullmotion w/ 62.1" Рака 707~1577mm, Тешки-Должност, Max 600x400mm.Пакување од 2. Тежина 0.02 LB.ACCL ТВ Таванот Планината за 37~80" Fullmotion w/ 62.1" Рака 707~1577mm, Тешки-Должност, Max 600x400mm, 2 Пакет.

Особините

Купувачите избираат и