.

.

MLYSH Количка Топло во Собата, се Користи за да се Задржи Топло Нозете и Рамената на Стари лица, врзани за кревет Пациентот Рамо Топло Ќебе Наметка Рамо Ќебе, Погоден з?

MLYSH Количка Топло во Собата, се Користи за да се Задржи Топло Нозете и Рамената на Стари лица, врзани за кревет Пациентот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

●【Дизајн】 : Наметка Рамо Ќебе, Обликувани за да се вклопи со elasticated половината и должина-прилагодлив ремени. ●【Материјал】 : Жените Руно Кејп, Обрабени со quilted памук за дополнителна топлина, оваа количка престилка е сосема водоотпорен за заштита од елементи. ●【Практичност】 : Рамо Топло Ќебе,Дебели, кадифен ќебе наредени за да се задржи долниот дел од телото топло и удобно во ладно време. ●【Чистење】 : Нема потреба да се грижите за чистење.Можете да ставите топла рамо подлога директно во машина за перење за лесно чистење. ●【Удобно】 : Совршен за оние студени денови,зима, пролет или есен оваа супер меки руно ќе биде вашата секој ден оди да додаток.полно работно време во инвалидска количка корисници на разни големини и мерења.Дебели, кадифен ќебе наредени за да се задржи долниот дел од телото топло и удобно во ладно време.Функција : 1. Плус Сомот Топло Ќебе, може да е користи за да се донесе мекост и топлина за стари лица и пациентите. 2.Задебелена Shawl на удобност и топлина нуди, кога ќе одат надвор, и полн водоотпорен заштита од елементи. 3. Топло ќебе Лесно да се Грижи,фрли може да се мијат со рака или со машина во ладна вода, виси да се исуши Спецификација на производот : Рамо Топло Ќебе Материјал : Полиестер Тежина : 150g Боја : Виолетова Големина : 90*38 cm Пакување листа: Рамо Топло Ќебе*1 Белешки : 1.Боја на производ во фотографијата може да биде малку поинаков од реалните на производот се должи на различни снимање и светлината на екранот Молам прости ми. 2.Големината на производот е рачно да се мери, и неизбежно ќе има Ако Се појави грешка на 1-3мм, која е во рамките на нормалата и не влијае на нормална употреба.Ве молиме да се разбере.

Особините

Купувачите избираат и