.

.

Tongina DIY Дрво Боја Шише Рек Модуларен Организатор Стенд - Дрво, 45 Сте 9 Дупки

Tongina DIY Дрво Боја Шише Рек Модуларен Организатор Стенд - Дрво, 45 Сте 9 Дупки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од дрвен материјал, laserey-сечење, лесни и заштита на животната средина.Таа има многу различни места за да се одржи различни големини на предмети.Повеќе слоеви дизајн, ви помага да ја организирате вашите алатки уредно.Мултифункционален дрвени решетката за чување на бои, четки, и некои алатки за моделирање.Одлична за секоја скала modelist или минијатурни сликар кој користи слики.Опис : - Изработени од дрвен материјал, laserey-сечење, лесни и заштита на животната средина. - Повеќе слоеви дизајн, ви помага да ја организирате вашите алатки уредно. - Мултифункционален дрвени решетката за чување на бои, четки, и некои алатки за моделирање. - Има многу различни места за да се одржи различни големини на предмети. - Одлична за секоја скала modelist или минијатурни сликар кој користи слики.Спецификација : - Size : - 45 Сте 15 Дупки : 190x170x180mm/7.48x6.69x7.09in - Дупки Кол : 26mm Дупки Број : 15 - 45 Сте 9 Дупки : 190x170x180mm/7.48x6.69x7.09in - Дупки Кол : 35mm Дупки Број : 9 - 90 Сте 15 Дупки : 190x170x275mm/7.48x6.69x10.83in - Дупки Кол : 35mm Дупки Број : 15 - 90 Сте 24 Дупки : 190x170x275mm/7.48x6.69x10.83in - Дупки Кол : 26mm Дупки Број : 24 Package Вклучува : 1 Парче Сликарство Мастило Stand Note : ве Молиме овозможи 1-10мм грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!Објектот боја може да се покаже мало аберација поради различни светлина и следење на екранот.

Особините

Купувачите избираат и