.

.

Усна Smacker Класичната Кока-Кола Шише Lip Balm

Усна Smacker Класичната Кока-Кола Шише Lip Balm

DEN 138.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Усна Smackin " Добро : да Уживате во класичните освежувачки вкус на Кока-Кола сода.Кој иконите стаклено шише кока-кола дизајн и вкус, ова lip balm е освежителен вкус на Американа која остава усни moisturized.Нема Повеќе Подсечен Усни : Секоја Усна Smacker lip balm е направен со навлажнувачки хранливи материи кои усни љубов.Тие одат на како путер и вкусни мириси и вкусови те оставам сакаат повеќе.Јасно и Сјајни : Не само овие усна balms оставете ги вашите усни меки и слатко, но тие, исто така, се создаде убава сјајна завршница за спектакуларен насмевка.Забава и Giftable : Дали тоа е роденден, празник, или друга прилика, Усна Smackers направи голема порибување stuffers, ви благодариме подароци, или goodie предмети.Суровост-Слободно : Усна Smacker никогаш не тестови на животни и е 100% суровост-слободни.Им даде на вашите усни на хидратација тие треба заедно со класичната Кока-Кола вкус тие се жедни.Дизајнирани да изгледаат како иконскиот стаклено шише кока-кола, ова убавата гроздобер lip balm остава усните бараат, чувство, и дегустација одлично!Дали е тоа мало парче Американа за себе или забава подарок идеја за пријател, оди напред и споделување на кока кола со Усна Smacker!Добредојдовте во Светот на Усна Smacker : Истражуваат вкусот, бојата и дизајнот и да се најде на Усна Smacker што го прави да насмевка.Од 1973 година, ние да се стави насмевка на усните од целиот свет.Се надеваме дека нашите автентични вкусови, мириси, и colorfully дизајнирани производи се направи среќни.Ве покануваме да се откријат Нашите Светот, истражуваат нашиот бренд, и да се најде вашите омилени.Вкусот се бескрајни комбинации — се меша и натпревар да се најде на вашиот сопствен усна омекнување, насмевка индуцирачки, deliriously вкусни среќен момент.Потоа се повторува, повторува, повтори!.

Особините

Купувачите избираат и