.

.

YNUOMS Панорамска Камера E26 Сијалица, WiFi IP Camera 1080P Ноќ Визија Две Начин Зборува за Движење Откривање Автоматско Следење Надзор за Дома Бебе Безбедност,Cam

YNUOMS Панорамска Камера E26 Сијалица, WiFi IP Camera 1080P Ноќ Визија Две Начин Зборува за Движење Откривање Автоматско

DEN 1242.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Smart авто следење : HD 1080 P super clear леќа прикажува кристално јасна мазна видео во живо, можете да се внимава на вашиот дом, во секое време секаде.Откако тоа ќе го открие некој, камерата автоматски ќе следење на движење на објектот и снимање на тоа.аларм функција ќе ве извести и тоа ќе ви испрати аларм порака на вашиот мобилен телефон и вашиот е-маил. ★ 360° на ротација : 4 X зум, се покрие секој агол, нема слепи област. 355° хоризонтална, 90 °Вертикална ротација, 4 X дигитален зум.Далечински контрола во вашиот стан.Види насекаде на вашиот дом како што сакаат.Поддршка претходно позиција/alert глас и аларм бел/крстарење функција.IP66 водоотпорен и dustproof. ★ Јасно два начин зборува : Опремени со анти-бучава микрофон и звучник, Уживаат во удобен комуникација кога сте на одмор или зафатен.Користи AES 128-битна Енкрипција, не грижете се за вашата приватност истекување проблем.Еден уред, се дели Со сите семејство. ★ Лесна инсталација, само завртка тоа како крушка, нема потреба скрши ѕидот и не повеќе завртки.Опремени со високи перформанси WIFI модул и антена. 1. Поврзете камерата со сијалица приклучок; 2. поврзете камерата со СТАН и wifi; 3. се поврзе успешно, добредојдени да ги користат cloud камера.СТАН : "V380 pro". ★ Поддржува полно работно време јамка снимање, кога Sd картичка е полна, стари видео ќе бидат опфатени видите ново снимање автоматски.Поддршка движење аларм снимањето, вие само може да рекорд кога ќе се детектира движење за да се спаси повеќе простор за вашата SD картичка и cloud Складирање, поддржува до 128 GB ТФ-картичка.Нашите производи се подложени на ригорозни машина тестови пред тие да се испраќаат за да се потврди дека производите немаат проблеми со квалитетот.Ако не можете да го конфигурирате производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот за вас.Опис : Тип : IP camera APP:V380 pro High Дефиниција : 1080 PLens (mm) : 3.6 mm Color : White Sensor : CMOSMegapixels : 2 MPPower Набавка : E26 Video Формат на Компресија : H. 264 Connectivity : IP/Network Wireless TF Картичка : 128 G ТФ-Картичка(Не се вклучени)Агол на Гледање : 360°(Ниво)/90°(Вертикална)Мрежен кабел протокол : Wi-Fi/802.11/б/g Night режим : инфрацрвен ноќ визија ПРЕДВОДЕНА целосна color Supported Мобилни Системи : Android/IOSProduct големина : 17.5*8.4 cm Product тежина : 270g Package се Вклучени : 1*Camera1*Base1*Упатство.

Особините

Купувачите избираат и