.

.

EuisdanAA 5 Компјутери Црни Алуминиумски Лепило Радијатор Heatsink Кулер Блок 19mm x 19mm x 5mm(5 piezas де aluminio гора adhesivo radiador disipador де calor bloque enfriador 19 мм х 19 мм x 5 mm

EuisdanAA 5 Компјутери Црни Алуминиумски Лепило Радијатор Heatsink Кулер Блок 19mm x 19mm x 5mm(5 piezas де aluminio гора

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : 5 x Heatsink.Материјал : Алуминиум.Вкупната Големина : 19x 19x 5mm/ 0.75" x 0.75" x 0.2" (L*W*H).Лепило термички лента поддршка(Respaldo де cinta térmica adhesiva.Може да се примени и со други уреди, како на пример Beagle Bone(Se puede aplicar един otros dispositivos комо Beagle Bone.Euisdan AA 5 Компјутери Црни Алуминиумски Лепило Радијатор Heatsink Кулер Блок 19mm x 19mm x 5mm Widely користат за компјутерски PC чипсет, моќ IC, моќност електрични уред, LED светло?уреди?итн.Користете heatsink лепило лепак да се инсталира heatsink .Лепак не е вклучена овде.Ве молиме проверете спецификација маса и да бидете сигурни дека големината на heatsink одговара на вашата компонента.Опис на Spanish5 piezas де aluminio гора adhesivo radiador disipador де calor bloque enfriador 19 мм х 19 мм x 5 mm Contenido del paquete : 5 x disipador де calor Material : Aluminio Tamaño вкупно : 19 x 19 х 5 mm / 0,75" x 0,75" x 0,2" (L * W * H) Respaldo де cinta térmica adhesiva Se puede aplicar един otros dispositivos комо Beagle Bone.

Особините

Купувачите избираат и