.

.

Минесота Мапата Знаме Airpods Случај Покритие за Apple AirPods Про Симпатична Случај за Момчиња Девојчиња Мека TPU Shockproof Заштитна Кожата Додатоци со Keychain

Минесота Мапата Знаме Airpods Случај Покритие за Apple AirPods Про Симпатична Случај за Момчиња Девојчиња Мека TPU Shockproof

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Прилично & Домот printings】ќе се фокусира на квалитетот и занает, шемите на Airpods случај се направи со напредни термички трансфер на технологија, што е тешко да се фаќа за исклучување и згаснат.Најновите Печатење Дизајн го прават вашиот airpods изгледа многу уникатен и модерен. 【Professinal Airpods Случај Покрие】Оваа Air Pods случај заштитна маска направена од премиум TPU материјал, комплетна заштита од гребнатини, инциденти и испакнатините.Прецизност моделирани за совршено вклучите вашиот Air Pods полнење случај.Компатибилен со Apple Airpods Про Модел. 【Carabiner Вклучени】Доаѓа со метални carabiner, го прават тоа полесно и сигурно да го носи вашиот Air Pods наоколу. (Air Pods & Air Pods Полнење Случај НЕ се вклучени). 【Сите Круг Заштита】Dustproof, shockproof и отпорен на гребење, и нема да се олабави или деформира при долгорочна употреба, водоотпорен дизајн да го заштитите вашиот Airpod Про. 【Гаранција】Ние стоиме зад нашите производи и нашите #1 грижа е вашето задоволство, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.Компатибилност : По многу случаи на тестирање, совршено одговара на обликот на вашето Air Pods, и многу се вклопува, обезбедување на сеопфатна заштита за Air Pods полнење case Bright бои, јасно модели, мала големина, мазна и удобно чувство, тоа е идеален подарок за парови, деца и семејство, деца, Денот на Вљубените/Божиќ/Роденденски подароци.Производи вклучуваат : 1 * Air Pods заштитна маска-висок квалитет TPU случај, таписерии и модерен додатоци може да ви донесе повеќе да се забавуваат и да се привлечат повеќе внимание на секоја прилика.1 *Метал carabiner-издржливи метална carabiner може да го поправи вашиот Airpods на клучните алки, ранци, панталони.Тоа е многу лесно да се носат наоколу.Answer : ___________________________ Note : Airpods и полнење случај не се вклучени.

Особините

Купувачите избираат и