.

.

Позлатени PCB Завртка-во Стабилизатори, 2u 6.25 у 7u,Тастатура Стабилизатори ,со Најлон Подлошки (Златна Жица+ Транспарентен Бела 60/87 Тастатура)

Позлатени PCB Завртка-во Стабилизатори, 2u 6.25 у 7u,Тастатура Стабилизатори ,со Најлон Подлошки (Златна Жица+ Транспарентен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

PCB Завртка-во Стабилизатори Механички Тастатура Сателитски Вратило Завртка Стабилизатори, со 6.25 u и 7u жица.Тастатура завртка-во стабилизатори имаат Седум видови на појавување, Златна жица + транспарентен бела, Златна жица + транспарентен црна, Црна жица + транспарентен црна, Златна жица+ Розова,Златна жица+Црвено,Златна жица+Зелена,Златна жица+Пурпурна.Повеќе комбинации ви даде повеќе избори.PCB екран-во стабилизатори усвојува CNC бакар орев во калап шприц процес, орев во калап калапи, повеќе фирма, не офсет координати.Висок квалитет најлон транспарентен материјал се користи за да се направи вашиот LED светлото на тастатурата повеќе транспарентни и мазна.Злато позлатен нерѓосувачки челик жица и завртка, избегнувајте долготрајно користење на оксидација отпорни на корозија.кориснички пакување кутија се користи за подобро да ја заштитите челик жица од деформација и свиткување.Со најлон за миење.PCB Завртка-во Stabilizers In цел да се задоволат потребите на клиентите со различни бои, секогаш можете да најдете еден ви се допаѓа.Прилагодено дизајн според MX компатибилен ПХБ.Висок квалитет најлон транспарентен материјал се користи за да се направи вашиот LED светлото на тастатурата повеќе транспарентни и мазна.CNC бакар орев шприц процес е усвоена, што е повеќе фирма и не се надомести да се координираат.Злато позлатен нерѓосувачки челик жица и завртка, избегнувајте долготрајно користење на оксидација отпорни на корозија.Кориснички пластична амбалажа кутија може подобро да ја заштитите челик жица од деформација и свиткување за време на транспортот.Совршен натпревар со ПХБ завртка стабилизатор како подарок за пријатели.На PCB сателитски оска е фиксиран на PCB главниот одбор, а не на позиционирање плоча (челик), ниту пак е рамнотежа бар, ве молиме да знаат.Тоа одговара за Механички Тастатури како што е подолу.6.25 U 60 тастатура Set6.25 U 87 тастатура Сет.Пакет included4x 2u Stabilizers1x 6.25 у Стабилизатори.Најлон Washers Small крстот шрафцигер.

Особините

Купувачите избираат и