.

.

DEMDACO Снешко Зима Бело 4 x 2 Керамички Stoneware Божиќ Сол и црн Пипер Shaker Сет

DEMDACO Снешко Зима Бело 4 x 2 Керамички Stoneware Божиќ Сол и црн Пипер Shaker Сет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Празнична сол и црн пипер shakers функција радосна снешко форма со рака-насликани со детали.Направени од керамички stoneware со уникатни детали што го прави идеален подарок.Секој shaker мерки околу 4 x 2 инчи; Користете за одмор оброк или настан со вашите пријатели и семејството во текот на сезона.Одличен за декоративна екранот и функционална употреба на трпезариска маса.Од Снег Ден Наплата; Содржани во заштитна амбалажа, подготвени за kinki.

Особините

Купувачите избираат и