.

.

bizofft Леќата Контејнери, Преносни Лесно да се Користи Мулти Функција Тегла Мед за Шеќер за Зачин за Сол

bizofft Леќата Контејнери, Преносни Лесно да се Користи Мулти Функција Тегла Мед за Шеќер за Зачин за Сол

DEN 2282.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливи : Не е лесно да се навлажни, добро запечатување, без разлика каде се наоѓате на работното место.Исклучителна Изработка : аглите, светли бои, транспарентни дизајн, лесно да се користи.Мулти Функција : Може да се сместат голем број на powdery слатка течност зачини, како што се шеќерот, сол, зачини, црн пипер, мирудии, мед, маслиново масло и други течни сосови, пилешко супа во прав, пченка скроб, итн., во еден чекор, за да ги задоволат вашите различните потреби изберете.Заштедите Време за Готвење : Тоа може да се безбедно сместени на страната на шпоретот, со проѕирно стакло тело, леќата е јасно на прв поглед, и брзо може да се направи разлика на леќата сакате.Висок Квалитет на Материјалите : Висок квалитет на стакло ги штити животната средина и здравјето, е дебела, трајни, и лесно да се чисти.Функција : 1. Висок Квалитет на Материјалите : Висок квалитет на стакло ги штити животната средина и здравјето, е дебела, трајни, и лесно да се чисти.2. Исклучителна Изработка : аглите, светли бои, транспарентни дизајн, лесно да се користи.3. Заштедите Време за Готвење : Тоа може да се безбедно сместени на страната на шпоретот, со проѕирно стакло тело, леќата е јасно на прв поглед, и брзо може да се направи разлика на леќата сакате.4. Издржливи : Не е лесно да се навлажни, добро запечатување, без разлика каде се наоѓате на работното место.5. Мулти Функција : Може да се сместат голем број на powdery слатка течност зачини, како што се шеќерот, сол, зачини, црн пипер, мирудии, мед, маслиново масло и други течни сосови, пилешко супа во прав, пченка скроб, итн., во еден чекор, за да ги задоволат вашите различните потреби изберете.Спецификација : Предмет Тип : Леќата Bottle Material : Стакло, ABSCapacity : 250ml Product Големина : Прибл. 16.7 x 6.5 см / 6.6 x 2.6 in Weight : Прибл. 210g / 7.4 оз Пакет Листа : 1 x Леќата Шише.

Особините

Item Type:
Seasoning Bottle
Material:
Glass, ABS
Capacity:
250ml
Product Size:
Approx. 16.7 x 6.5cm / 6.6 x 2.6in
Weight:
Approx. 210g / 7.4oz
Package List:
1 x Seasoning Bottle :

Купувачите избираат и