.

.

DFUF Елемент Коцка 1 Инчен Елемент Коцка Wolframe Метал Густина Коцки за Периодична Табела Колекција Бакар (Боја : Коцка Јаглерод)

DFUF Елемент Коцка 1 Инчен Елемент Коцка Wolframe Метал Густина Коцки за Периодична Табела Колекција Бакар (Боја : Коцка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сите рачно изработени, без остри рабови, природни метална боја и метални ленти, елемент на коцка е многу погодна за собирање.Многу погодна за елемент собирање, хоби, DIY, експеримент, материјал екранот.Секоја коцка е направен од високо-метал со чистота атрактивни полирани површини и ласерски-гравиран етикети.Секоја коцка е совршено заврши, со остри рабови и агли и не burrs.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 hours Dimensions : 25.4 mm*25.4 mm*25.4 mm Purity : Чиста коцки, 99.5%-99.99% Чистота, Не го чува добро од rusting Color : Оригинални Елемент Боја Густина : Оригинални Елементарен Супстанција Density Surface : Рачно Изработени Метал Марка, Ласерски Engramved.

Особините

Купувачите избираат и