.

.

RYDJFLRU Висока Waisted Leggings за Жените Мек Стомак Контрола Слабеење Јога Панталони за Спорт Тренингот Работи Активно Панталони

RYDJFLRU Висока Waisted Leggings за Жените Мек Стомак Контрола Слабеење Јога Панталони за Спорт Тренингот Работи Активно

DEN 1735.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Leggings за жените.Подароци за жените.Еластична затворање.Машина За Миење.ФУНКЦИЈА : Јога панталони женски панталони sweatpants жените широк нога панталони за жени работат панталони за жени бел дното панталони за жени женска јога панталони leggings за жените женска leggings тренингот leggings за жените туника блузи да се носат со leggings висока waisted leggings за жените.МАТЕРИЈАЛ : Полиестер.Оваа жените панталони е направен од високо-квалитет на еластичен материјал, мека на допир и удобен за секојдневно носење, различни стилови и модели се достапни за вас.ПОВОД : Партија, homewear, секојдневно носење, позив, датуми, спорт, образование, работа, на улица се носат,итн.Оваа жените спортски панталони со едноставен дизајн го прават тоа лесно да го спарите со чизми, camis, култури блузи, спорт долна облека, грб, погодна за секојдневно носење.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој повик жените јога leggings со едноставен и единствен стил на дизајн го прави тоа како одличен подарок за вашата мајка, баба, тетка, сестри, пријатели, сопруга, пријателка на божиќ, денот на благодарноста, роденден, годишнина, валентин.УСЛУГА : ве Молам да се споредат детали големини со твое пред да ја купите, користат слични облека да се споредат со големина.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Опис : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали со удобно fabricse за вашата дневна носи!2.Точка : Цврсти/Печати, Висока Половината,Еластична Waist3.Половината-затворање ефект го прави вашето тело да изгледа подобро.4.Спорт и повик да се носат ,Нов Изглед,5.Панталони е совршен за крајбрежен празниците,итн.Информација за производот : Сезона : Сите seasons Gender : Жени,Girls Style : Мода,Casual Material : Polyester Pattern Тип : Цврсти/Print Decoration : None What ќе добие : 1 X Женска Pants Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или големина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.

Особините

Купувачите избираат и