.

.

FeelinGirl Сауна Shaper Панталони Шорцеви Legging за Жените Губење на Тежината Висока Половината Пот Панталони Топла Neoprene Тренингот

FeelinGirl Сауна Shaper Панталони Шорцеви Legging за Жените Губење на Тежината Висока Половината Пот Панталони Топла Neoprene

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

НАДВОР : 75% Најлон ВНАТРЕШНОСТА : 100% Neoprene-Слободен Полиуретан. 【ПОТ ПАНТАЛОНИ ЗА ТРЕНИНГОТ 】Жените Сауна Leggings употреба револуционерна сребро топлина-апсењето на полимер ткаенина за да се зголеми вашата природна телесна топлина и да го стимулира потењето со каква било физичка активност.Уживате сауна-како искуство со носење на пот сауна shaper leggings додека работат надвор или извршување на секојдневните errands. 【КОМПРЕСИЈА ЈОГА ПАНТАЛОНИ】Жените Лесна Leggings беше направен на горниот слој перформанси компресија ткаенина, ќе се погледне облик и тон моментот кога ќе ги стави на.Компресија панталони обезбедуваат супериорен во однос на стомак контрола и ќе го компресира вашите нозе и glutes accentuating вашиот природни облини. 【НАДГРАДИ ТКАЕНИНА】Професионални одделение фитнес јога ткаенини беше специјално избрани за да се создаде крајната жените пот leggings.На leggings се состои од два слоеви, НАДВОР : 75% Најлон ВНАТРЕШНОСТА : 100% Neoprene-Слободен Полиуретан, се зголемува вашиот јадро температура да се промовира потење. 【ЗАДНИК LIFTTING LEGGINGS】U-облик сокриени сребро филм хип лифт појас, сребро филмски материјал е одреден степен на лизга отпор, може да биде цврсто прикачен на задникот да се донесе подобар задник лифт ефект и да го покаже на подолги нозе должина.Праска хип крива дизајн, Модифицира на хип форма, што го прави повеќе заоблени. 【ОПТИМАЛНО&ПОГОДНО ОПЦИЈА】Пот сауна leggings за жените се Погодни за помош во одржувањето на здравјето и губење на тежината активности, како што се трчање, бокс, јога, танцување, фитнес, велосипедизам, џогирање, итн.Тоа може да биде, исто така, носи како секојдневно носење.Можете да одржите вашиот фитнес во секое време.Со колокација на тренингот програма и балансирана исхрана, кој ќе го задржи на наоѓање на подобра вас.

Особините

Купувачите избираат и