.

.

316 Одделение, -0.0002 во Дебелина, Толеранција,од не ' Рѓосувачки Челик Shim Акции се Тркалаат, 0.004 во Дебелина,2041002643

316 Одделение, -0.0002 во Дебелина, Толеранција,од не ' Рѓосувачки Челик Shim Акции се Тркалаат, 0.004 во Дебелина,2041002643

DEN 1620.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

316 Одделение, +/-0.0002 Во Дебелина, Толеранција,Од Не ' Рѓосувачки Челик Shim Акции Се Тркалаат, 0.004 Во Дебелина,2041002643. Објект - Shim Акции : Shim Акции се Тркалаат; Shim Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Одделение : 316; Shim Дебелина : 0.004 Во; Дебелина Толеранција : +/-0.0002 Во; Shim Ширина : 6 Во; Ширина Толеранција : +/-0.005 Во; Shim Должина : 50 Во; Должина Толеранција : +/-0.25 Во; Shim Темперамент : Мека (Annealed); Затегнувачка Цврстина (Psi) : 80,000 Psi; Rockwell Цврстина : B88 Max; Боја : Сребро; Примена : Користи одговара на Растојанието Во Хемиски Постројки, Преработка на храна Капацитети, Рафинерии И во Други Области во Кои се Бара Висока Отпорност на Корозија; ги Исполнува/Надминува : Амс-5524, Astm-A-240/240 M, Astm-A-666.;,316 Одделение, +/-0.0002 Во Дебелина, Толеранција,од не ' Рѓосувачки Челик Shim Акции се Тркалаат, 0.004 Во Дебелина,2041002643 Raw Материјали.

Особините

Купувачите избираат и