.

.

Hozee Т Бар Ред Платформа, нагазни мини Прилог Сигурен Нерѓосувачки Челик за Основни Обуки

Hozee Т Бар Ред Платформа, нагазни мини Прилог Сигурен Нерѓосувачки Челик за Основни Обуки

DEN 1992.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мускулите обука : Од вршење на различни вежби, тоа е лесно да се вежба за различни мускулни групи, како на грбот, рамото, основни и рака на мускулите.Лесен за Инсталација : Вметнете бар и тежина плочи во ракави, потоа се стегне бар во местото на страната безбедна knob.Издржливи Челик : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик за да се обезбеди долгорочна издржливост и сигурна употреба.Мулти‑функција : 360° на ротација може да се обезбеди максимална флексибилност за вашиот простор, погоден за еден вооружен, навалена пловењето, squats и други дејствија.Удобен : Погоден за мал простор, за разлика од овие сали фитнес опрема, на нашите производи се компактен и пренослив, можете да го користите дома, како дневна соба и балкон, вежба во секое време и насекаде.Функција : 1. Издржливи Челик : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик за да се обезбеди долгорочна издржливост и сигурна употреба.2. Мускулите обука : Од вршење на различни вежби, тоа е лесно да се вежба за различни мускулни групи, како на грбот, рамото, основни и рака на мускулите.3. Мулти‑функција : 360° на ротација може да се обезбеди максимална флексибилност за вашиот простор, погоден за еден вооружен, навалена пловењето, squats и други дејствија.4. Лесен за Инсталација : Вметнете бар и тежина плочи во ракави, потоа се стегне бар во местото на страната безбедна knob.5. Удобен : Погоден за мал простор, за разлика од овие сали фитнес опрема, на нашите производи се компактен и пренослив, можете да го користите дома, како дневна соба и балкон, вежба во секое време и насекаде.Како да го Користите : Едноставно внесете го дното во својата тежина плоча, а потоа вметнете ги 1inch стандард barbell прачка или 2inch barbell род во ракав на другиот крај.Се сврти на страна knob да се обезбеди род и бидете сигурни дека тоа е цврсто фиксиран.Спецификација : Предмет Тип : Barbell Плоча Пост Insert Material : Нерѓосувачки Steel Color : Како Shown Application : За Зајакнување На Мускулите, Core Обука, Дома Fitness Weight : Прибл.1557g/3.4 lb Пакет Листа : 1 x Barbell Плоча Пост Insert1 x Поправи Knob.

Особините

Item Type:
Barbell Plate Post Insert
Material:
Stainless Steel
Color:
As Shown
Application:
For Muscle Strengthen, Core Training, Home Fitness
Weight:
Approx.1557g/3.4lb
Package List:
1 x Barbell Plate Post Insert :
1 x Fix Knob :

Купувачите избираат и