.

.

ETIN Деца Патување Перница,Симпатична У Облик на столче Главата за Поддршка на Перница за Спиење Патуваат Авиони Глава,Меки Вратот Перница за Години и Девојки(Розева

ETIN Деца Патување Перница,Симпатична У Облик на столче Главата за Поддршка на Перница за Спиење Патуваат Авиони Глава,Меки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите деца патување перница е совршено големина, совршен за возраст од 3-8. Тоа обезбедува вратот поддршка истовремено на главата и вратот.Може да се самопочит кога е во употреба, лесно за чување и носат.Благодарение на дише и брзо сушење ткаенини, можете лесно да ги отстраните поклопецот на машина за миење и се исуши без да се чека часа.Перница ќе добиете е самопочит, вклучуваат перница и pillowcase.Мора да се надува себе.Нашите деца патување вратот перница е мека и издржливи.Површината е направен од руно ткаенина која е дише за бебе и деца на кожата.Нашите деца вратот перница, што е одличен избор за патување со автомобил, авион, воз, автобус.Најкул начин да удобност на вашите деца да спијат и да патуваат за време на долг лет.Тоа може да се користи за време на гледање ТЕЛЕВИЗИЈА на креветот или на троседот, спиење или читање, тоа исто така може да биде добар избор за жени, млади, девојки, канцеларија, дома нап.Спецификација : Име : Кратко кадифен pillow Material : полиестер влакна + PVCSize : 31*27*10cm Color : розова, blue Weight : 90g Packing листа : 1 x Бебе pillow Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2. Поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!.

Особините

Купувачите избираат и