.

.

Деца Боја со Броеви Птица,30x40cm Боја со Број Колекции за Деца Почетник

Деца Боја со Броеви Птица,30x40cm Боја со Број Колекции за Деца Почетник

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете Да Добиете - Слика од броеви комплет вклучува 1 компјутер претходно печатени текстура уметност платно, 1 сет на доградба на акрилни бои, 3 најлон четки ( frameless ).ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ БЕЗБЕДНО АКРИЛНИ БОИ : Ова боја со број сопствени почетник комплет вклучува високо-квалитетни четки и не-токсични, еколошки-пријателски акрилни бои.безбеден за вашите мали ангели' здравје.Го НАМАЛИТЕ СТРЕСОТ, ПО ДОЛГО ДЕН : Ова прилагодено боја со броеви поставите помага возрасни и деца ослободување на напнатоста, да се подобри нивната концентрација, и да останат креативно зафатен, далеку од зависност паметен телефон екрани или видео игри.ДЕКОРАЦИЈА на ВАШИТЕ ЅИДОВИ СО СВОЈ уметничко ДЕЛО : Додадете личен стил во вашата соба со живописни слики насликани со нашиот личен боја со броеви за полнење.Заличи вашата дневна соба, спална соба, кујна или за градинка!.Идеален Подарок - Тоа е совршен за домашна декорација.Исклучителен подарок за Божиќ , денот на Благодарноста , роденден и конкуренција за награди.За повеќе маслото избори , ве молиме посетете ја lmqsdhh продавница.

Особините

Купувачите избираат и