.

.

LED Прстен Осветлување, 14 3 Боја Температури 10 Нивоа на Осветленост 360° Прилагодување на Агол Факултативна Националниот Стандард на Приклучокот за Видео Камера Шмин?

LED Прстен Осветлување, 14 3 Боја Температури 10 Нивоа на Осветленост 360° Прилагодување на Агол Факултативна Националниот

DEN 1269.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Dimmable Прстен Светлина】 Со 3-боја режими (топло, ладно, и природна светлина) , прстен светлина ги исполнува сите ваши различните потреби на различни прилики.Криви светилка за да се даде исклучи дифузна светлина додека осветлувајќи до твоето лице рамномерно, начин на презентирање на вашата убавина или детали за производот појасни во вашиот живо стриминг. 【Прстен Светлина】На led светло, треперење бесплатно, без ghosting, без отсјај, издржливи и безбедни.Нашата поддршка висината ги исполнува висина и сцена барањата на повеќе луѓе, и ви овозможува да имаат посветла извор на светлина и поширок агол. 【Безбедно USB Напојува】Selfie прстен светлината со помош на USB кабел, многу лесен за употреба и функционира со повеќето уреди, како што се USB полнач, домаќин компјутер, лап-топ компјутери, AC полнач, мобилен моќ, мобилен телефон полначи може да биде извор на енергија за во живо стриминг светлина, да те не се грижите за напојување. 【Широка Примена】led светлина ќе ви овозможи лесно да се прилагоди на агол на вашиот телефон и led прстен светлината, за да се добие најдобар агол на дополнителни светлина и видео, совршен за изработка на копија, имајќи ги фотографиите, правење видеа, читање книги, и во живо стриминг, Vlog, Facebook, Twitter, Tiktok, Грч итн. 【На Подароци Идеја】Нашиот круг светлина прстен се поставува како совршен подарок за жени, девојки, мајка, ќерка, пријателка, сопруга на роденден, денот на вљубените,, годишнини, денот на таткото, на мајката ден, денот на благодарноста, ноќта на вештерките, божиќ, назад на училиште сезона, наставниците ден. "Дали сте во потрага за еден прстен светлина за да направи вашата шминка/selfie да изгледаат совршено?Овие проблеми, Еве ви даде 360-степен ротација led прстен светлина со стојат и може да реши за тебе.Опис на производот : ♥ 3 Светлина Режими Прстен Light The led прстен светлината е со 3 светлина режими 240 V 50/60 Hz Ring светлина дијаметар : за 33cm / 14inch Packing : 14""ПРЕДВОДЕНА Прстен светлина×1 Light прстен пакет×1 Plug адаптер×1 Mobile телефон клип поставен×1 Thank за купување и ви посакувам среќен живот!".

Особините

Power supply:
AC adapter (EU/US/UK/AU)
Dimming range:
1090 to 10090
Brightness:
2000 lux
Color temperature:
3200k - 5500k
CRI:
Ra>92
Lamp bead:
240pcs
Output power:
20w
Power supply:
100V 50/60Hz; 240V 50/60Hz
Ring light diameter:
about 33cm / 14inch
Packing:
14LED Ring light×1 :
Light ring package×1 :
Plug adapter×1 :
Mobile phone clip set×1 :
Thank you for your purchase and wish you a happy life! :

Купувачите избираат и