.

.

DREAMBOX Роденден Кутија за Мажи – Роденден Кутија Најдобар Татко ми со Подароци за Мажи – Брутална Грижа за Себе Кутија за Татко, Син, Дечко, Сопруг, Најдобар Пријател

DREAMBOX Роденден Кутија за Мажи – Роденден Кутија Најдобар Татко ми со Подароци за Мажи – Брутална Грижа за Себе Кутија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатни Подароци за Посебна Личност : Ако сте во потрага за посебен присутни на изненадување на вашиот татко, син, дечко, сопруг, најдобар пријател или колега, на "Најдобриот Татко" подарок кутија од DREAMBOX вклучува еден-на-еден вид на подароци кои се на совршен избор за некоја посебна пригода!.Она што е во Кутијата : подарок кутија доаѓа со уникатни подароци за мажите кои ќе ги импресионира него со брутална дизајн!Нашиот роденден кутија вклучува визит картичката во држачот, 2 чаши виски, виски ладење камења во дрвена кутија, проширувач симулатор, телото алишта, hairbrush, usb-кабел 3 во 1, "СУПЕР ТАТО" topper и "Најдобар Татко"-тематските разгледница.Heartwarming Подарок : Дали неговиот јубилеј е само зад аголот или сакате да им покажете му ја вашата љубов и благодарност, овие брутални "Најдобар Татко" подароци се начин да се оди!Понудите овој извонреден подарок кутија за посебни прилики како што се неговиот роденден, годишнина, Божиќ, Мажи Ден, Денот на Таткото и повеќе.Забава и Шик Претставува : На DREAMBOX роденден кутија за татко е исполнет со забава и практични подароци кои не само што ќе се стопи срцето и да го направи да се чувствувате посебно, но воодушеви неговите очи со брутален "Најдобар Татко" тема и живописни бои!.Разноврсна и Практична настава : Нашиот татко ми е роденден подароци се мора да се има за секој човек кој го става висока цена на неговиот изглед!На подарок кутија ги содржи сите потребни алатки кои ќе му помогне на дневна основа!.Во DREAMBOX, ние сме фокусирани на креирање забава и прифатлива подароци и додатоци чија улога е да ви помогне да го прослават вашиот најблиски и да се изразат својата љубов и благодарност во радосна и единствен начин!Работејќи со високо-квалитетни материјали и неверојатни дизајни, ние сме во состојба да овозможи широк спектар на додатоци кои ќе ги надмине вашите очекувања во однос на естетика, флексибилност и практичност!Не се целосно задоволни со вашата цел?Не грижете се, ние сме секогаш во вашата услуга да се обрати на било прашања или проблеми. "Најдобар Татко" Подароци за Специјални луѓе во Вашиот Живот Нашиот "Најдобар Татко" подароци за мажи ќе се претвори сите намуртено наопаку со нивните симпатична дизајн и различно обоени додатоци!На подарок кутија содржи брутална и практични додатоци како што се бизнис картичката во држачот и виски ладење камења во дрвена кутија која не само што се докаже да биде многу корисна на дневна основа, но исто така ќе се донесе вашиот татко, син, дечко, сопруг, или најдобар пријател радост и среќа на секоја посебна прилика!На роденденскиот подарок кутија е идеален подарок за Мажите за Денот, Божик, Нова Година, за роденден, годишнина, Денот на Таткото или други прилики сакате да изненади него со уникатен подарок!Се уште не се убедени?Еве некои од неверојатни карактеристики на овој производ : Симпатична "Најдобар Татко"-тематските подароци; Врвен сино-бела подарок кутија; Идеален за татко, син, дечко, сопруг, најдобар пријател, колега, ко-работник; Шик и шарени дизајн; Високо-квалитетни материјали; Корисни додатоци; ви Заштедува време и енергија за пронаоѓањето на вистинскиот подарок; целосна подарок сет вклучува : 1 x Бизнис картичка носителот 2 x чаши Виски 1 x Виски ладење камења во дрвена кутија 1 x Проширувач симулатор 1 x Тело алишта 1 x Hairbrush 1 x Usb-кабел 3 во 1 1 x "СУПЕР ТАТО" topper 1 x Разгледница натера да се чувствувате посебно со нашите "Најдобри Тато" подарок кутија!.

Особините

Купувачите избираат и