.

.

Sazao Лесно да се Чисти Рептил Вода Сад, Гуштер Вода Јадење, Храна Чинии за Влекачи

Sazao Лесно да се Чисти Рептил Вода Сад, Гуштер Вода Јадење, Храна Чинии за Влекачи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висината е умерен да се спречи животни од давење, погодно за нив да се јаде и пие.Слој се користи за да се спречи растот на штетни работи и заштита на животната средина хигиена.Изработени од еколошки смола материјал од течни grouting, и е стаклен, не е лесно да исчезнат.внатрешни работи, лесен за чистење, мал и лесен, и лесно да се одржи.Високо-квалитетен материјал, не-токсични и безопасно, може да се користи како одгледување лонци или украси.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Рептил Вода Сад Материјал : Синтетичка Смола.

Особините

Купувачите избираат и